0
kronos85 8 marca 2020 21:21
Cześć czytając wasze wspaniałe relacje z dalekich podróży do USA i Azji ( to moje marzenia ) postanowiłem i ja spróbować moich sił w temacie .Na początek tak lokalnie poblisku ,a jednak mam nadzieję że niektórych zaintryguje .To moja pierwsza relacja z pooodrózy więc proszę o wyrozumiałość ,zrozumienie i pobłażliwość w komentarzach . Zdarzenie miało miejsce podczas 2 godzinnego postoju w Amsterdamie.
Na stałe mieszkamy w Holandii byłem dziś z 2 połówką w Amsterdamie u lekarza ona z ciężko przestraszona na myśl o jeździe samochodem po Stolicy . To chcąc nie chcąc dałem się namówić na bycie kierowcą.. wiecie jak to jest ….....

Ona : skarbie aaaa zawiózłbyś mnie do Amsterdamu do lekarza ?
on : a kiedy to ?
Ona nooo na jutro na 9
on : ( myśli kufa dlaczego JA i czemu na ostatnią chwilę mi mówisz) No pewnie że Cie zawiozę zapłacisz za parking i będę zadowolony
Tutaj dygresja zapłatę za parking będę pewnie widział jak świnia niebo no ale czego się nie robi z miłości.

No i tak po krótce znalazłem się dzisiaj prawie w centrum Amsterdamu miałem 2 godzinki żeby od 9 do ok 11 na spokojnie poszwendać się po okolicznych uliczkach .
Zaparkowałem nie daleko domu Anny Frank było blisko do przychodni za bagatela 7,50 euro za godzinę ...myślę sobie cholera jak tu tyle na parking wydam to grzech czegoś nie zobaczyć i tak po godzinie łażenia tu i tam zaświeciła mi lampka.... może by tak coś na forum popstrykać


Amsterdam w 2godz008.jpgAmsterdam w 2godz012.jpg
Kościół Westerkerk otwarty od godz 11do 14 nie byłem w środku wyglądał ciekawie


Amsterdam w 2godz018.jpgAmsterdam w 2godz012.jpgAmsterdam w 2godz001.jpga tutaj pokaże wam jak mieszkańcy radzą sobie z wszechobecna ciasnotą w Holandii :

ogródek w amsterdamie

Amsterdam w 2godz020.jpgAmsterdam w 2godz007.jpg

w przerobionych barkach mieszkają ludzie . Barki są przymocowane na stałe do brzegu

Amsterdam w 2godz014.jpgWspaniała zabudowa amsterdamu


Amsterdam w 2godz004.jpgAmsterdam w 2godz010.jpgAmsterdam w 2godz016.jpgAmsterdam w 2godz006.jpgAmsterdam w 2godz007.jpgI ciul . Mam więcej zdjęć ale nie dam psychicznie ich rady wstawić . Wiecznie coś nie tak ,jak nie ten rozmiar zdjęcia , to muszę je wstawiać pojedynczo itd itp. Publikuję co jest jutro jak ochłonę to poprawię albo skasuję wszystko w cholerę .
Zastanawia mnie ile wy piszecie swoje relacje ? Jak wstawiacie zdjęcia ? Czym je obrabiacie zmniejszacie wagę i rozmiar zdjęcia?

Dla mnie jest to na razie męka a nie przyjemność .... ale faceta poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna

Dodaj Komentarz