0
Lukepuke 8 maja 2023 18:16
Witam was serdecznie,jestem początkujący w podróżach zagranicznych,ale w wakacje planuje odwiedzić 9 krajów.Większą część będę podróżować,dzięki flixbusowi,cały wyjazd miałbym ustawiony jak w zegarku,hostele zabookowalem itp,ale chcąc strzelić trasę: Sarajewo -Podgorica-Prisztina-Skopje będę musiał wybrać lokalne linie autobusowe.To moja największa obawa, sądzicie,że trudno będzie tam kupić bilet na dniach?Ludzie rezerwują te bilety dużo wcześniej?Chciałem użyć strony getbybus,ale wydaje mi się to bardzo podejrzane, że chce ode mnie wszystkie dane z karty.Bardzo was proszę o pomoc,bo jest to jedyna rzecz jaka mi nie daje spokoju,a mam już wizję w głowie,że nigdy nie wrócę do domu,umrę i będę wołać mamę ?

Dodaj Komentarz

Komentarze (5)

zeus 8 maja 2023 23:08 Odpowiedz
1. To nie relacja2. bilety mozesz kupic na balkanviatorze3. bilety beż problemu dostaniesz kupując 1-2-3 dni przed odjazdem
lukepuke 8 maja 2023 23:08 Odpowiedz
Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)
t13092109 8 maja 2023 23:08 Odpowiedz
Ja dodam od siebie, że czasami najlepiej bilety kupować w kasach/ u kierowcy. 2 razy na Bałkanach spotkałam się z tym, że przyszłam z zakupionym wcześniej biletem w internecie (raz właśnie chyba na getbybus) i mimo, że kupowałam go z dużym wyprzedzeniem to kierowca nie miał dla mnie miejsca w busie. Oni najczęściej nie mają żadnego systemu który liczy sprzedane miejsca, po prostu Pan/Pani stoi z rolką papierowych biletów i kto pierwszy ten lepszy.
lukepuke 9 maja 2023 23:09 Odpowiedz
Bardzo dziękuję,że Pani o tym wspomniała,teraz jestem o wiele spokojniejszy i wiem,że na pewno sobie poradzę,gdy już wiem jak to działa,pozdrawiam serdecznie :)
karolkwiat 10 maja 2023 21:06 Odpowiedz
Byłem ostatnio na Bałkanach i używałem strony getbybus na trasach Dubrownik - Podgorica, Podgorica - Szkodra i Szkodra-Podgorica. Z tym, że na trasie Szkodra - Podgorica był overbooking i musiałem jechac taxi, bo bym nie zdążył na samolot. Na trasie Pristina - Skopje to kupiłem bilet w kasie. Myślę, że najpewniej będzie jak kupisz w kasie bo w Pogdoricy musiałem wydrukować sobie bilet a do tego potwiedzenie za 2 euro z kasy.