ValDeMar76 18 kwietnia 2016 11:29
Loty na trasie Singapur-Port Moresby-Singapur oraz domestic flight Wewak-Port Moresby w Papui Nowej Gwinei: loty punktualne lub prawie punktualne, bardzo miła obsługa na ziemi i w powietrzu, sprawny boarding; serwis bardzo ok. (dwa posiłki podczas 6 godzinnego lotu; napoje, w tym alkoholowe, do woli), samoloty ok. (Fokker-100 na trasie krajowej i B767 na międzynarodowych); dużo przestrzeni na nogi, indywidualny i bardzo bogaty system rozrywki na lotach międzynarodowych (nowe tablety w siedzeniach); jednym słowem: niemal we wszystkich aspektach linia przerosła moje oczekiwania. 
Kłopot sprawia różnica w dopuszczalnym ciężarze bagażu rejestrowanego na lotach krajowych i międzynarodowych oraz średnio wygodne siedzenia. Inne - dla Europejczyka mało wystarczające - są też procedury bezpieczeństwa, zwłaszcza na małych lotniskach krajowych. Wszystko jednak do przeżycia. 
Gość 4 sierpnia 2015 23:54
Lot na trasie Singapur-Port Moresby-Singapur oraz domestic flight Wewak-Port Moresby w Papui Nowej Gwinei: loty punktualne lub prawie punktualne, bardzo miła obsługa na ziemi i w powietrzu, sprawny boarding; serwis bardzo ok. (dwa posiłki podczas 6 godzinnego lotu; napoje, w tym alkoholowe, do woli), samoloty ok. (Fokker-100 na trasie krajowej i B767 na międzynarodowych); dużo przestrzeni na nogi, indywidualny i bardzo bogaty system rozrywki na lotach międzynarodowych (nowe tablety w siedzeniach); jednym słowem: niemal we wszystkich aspektach linia przerosła moje oczekiwania i - wbrew absolutnie niesprawiedliwym pozorom - mogłaby służyć za wzór dla linii europejskich; 
Z mankamentów jedynie mało wygodne siedzenia, które na lotach międzynarodowych dają się we znaki niektórym częściom ciała :)